ATİK BUSİNESS CLUB ÜYESİ FİRMALARIMIZ .... >> ATİK BUSİNESS CLUB ÜYESİ FİRMALARIMIZ .... >> ATİK BUSİNESS CLUB ÜYESİ FİRMALARIMIZ .... >> ATİK BUSİNESS CLUB ÜYESİ FİRMALARIMIZ .... >> ATİK BUSİNESS CLUB ÜYESİ FİRMALARIMIZ .... >> ATİK BUSİNESS CLUB ÜYESİ FİRMALARIMIZ .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
Solingen ATiK Konsey Başkanı
Bilal ÖZMEN
Solingen ATİK Ticaret ve İşbirliği Konseyi Başkanı

                                                     Solingen  ATİK Başkanlığı Vizyonu: 

1. Solingen içinde,Solingen dışında yaşayan  Solingenliler'in  Yurt içi yurt dışı ile koordinasyonları sağlanacak ve bulundukları süreler içerisinde her alanda destek ve yardımcı olunmaya çalışılacak.
2. Yurt içinde ve yurt dışında olan ASEL Business Club üyesi olan tüm girişimcilerimize uluslararası ticari bağlantılar yapmak için destekler verilecek.
3. Solingenli girişimcilerin Yurt ve yurt dışında ticari bağlantılar yapmaları için destek verilecek.
4. Ticari olarak Solingenliler’in kendi aralarında iş birliği yapmaları için katkıda bulunulacak.
5. ATİK Ticaret ve İşbirliği Konseyine Ticari olarak üye olan firmalara ATİK - ASEL Franchise sistemi Networks İle Dünyanın 50 ülkesinde ve ülkelerin kendi içlerinde bulunan 148 ATİK Başkanlıkları ile firmalarının tanıtımlarına destek olunacak.
6. Yurt içinde ve yurt dışında yaşayan Solingenliler’in kültürel , sosyal ve eğitim alanlarında koordinasyonlarına katkıda bulunulacak.
7. Sadece Solingen’de yaşayan Solingeliler üye olabilecek.

              

 

Solingen ATiK Tanıtım Videosu
Solingen Almanya ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.