>>>Yunanistan Kavala da ATİK - Kavala Ticaret Odası Uluslararası Ekonomi Forumu İkili İş Görüşmeleri Ve Ödül Töreni Yunanistan Kavala Ticaret Odası , Kavala Expo İşbirliği Protokolü ekte isimleri ve ünvanları bulunan iş insanlarımızla Yapıldı . .... >> >>>AB dönem Başkanlığı Romanya Bükreş de ATİK Uluslararası Ekonomi Forumu İkili İş Görüşmeleri ve Kardeş Şehirler İşbirliği Ödül Törenleri ATİK Üst Kurul Riyasetlerinde Rin Hotels Brüksel Salonunda gerçekleştirildi. .... >> >>>ATİK Business Club Üyesi Firmalar .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
ATİK Genel Başkanımız Aziz ŞAHİN Kırıkkale Yahşihan Belediye Başkanı Osman TÜRKYILMAZ’ı Avrupa Belediyeler Birliği Konseyi UEMP ve ATİK çalışmaları çerçevesinde ziyarette bulundular.

Ziyarette Yahşihan Belediye Başkan Yarsımcısı Ülkü TOKSOY ve bazı Belediye yetkilileri ile görüşmelerde bulundu.

Yahşihan Belediyesi ile Finlandiyanın bir  Belediyesini Kardeş Belediye , Avrupa’da ki okullarla bölgedeki okullar arasında eğitim işbirlikleri, Yahşihan ilçesi olmak üzere Kırıkkale’de, Yurt içinde ve yurt dışında yaşayan Kırıkkalelileri bir araya getirecek Kırıkkale ATİK stratejisi üzerinde konuşmalar yaptılar.

Aysun ORTAKARA 

Basın Koordinatörü

Solingen ATiK Tanıtım Videosu
Solingen Almanya ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.