>>>Yunanistan Kavala da ATİK - Kavala Ticaret Odası Uluslararası Ekonomi Forumu İkili İş Görüşmeleri Ve Ödül Töreni Yunanistan Kavala Ticaret Odası , Kavala Expo İşbirliği Protokolü ekte isimleri ve ünvanları bulunan iş insanlarımızla Yapıldı . .... >> >>>AB dönem Başkanlığı Romanya Bükreş de ATİK Uluslararası Ekonomi Forumu İkili İş Görüşmeleri ve Kardeş Şehirler İşbirliği Ödül Törenleri ATİK Üst Kurul Riyasetlerinde Rin Hotels Brüksel Salonunda gerçekleştirildi. .... >> >>>ATİK Business Club Üyesi Firmalar .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
ATİK Genel Başkanımız Aziz ŞAHİN’i Almanya Düsseldorf ATİK Yönetim Kulu Üyemiz Hüseyin AYDOĞDU Ziyaret Etti.

Düsseldorf ATİK Yönetim Kurulu Üyesi ve ATİK Business Club Card temsil Heyetinde olan İşadamı Hüseyin AYDOĞDU Almanya ve Türkiye ile ilgili açıklamalarda bulundu. İşadamı Hüseyin AYDOĞDU Almanya Türkiye için önemli ülke. Almanya içinde Türkiye çok önemli. Almanya’nın 1 Trilyon 300 Milyar Euro ihracatı var. Almanya’da 3 Milyon civarında yaşayan Türk var. Bizler Düsseldorf ATİK olarak Düsseldorf ATİK Başkanımız Selver ŞENGÜL ve Düsseldorf Yönetim Kurulumuz ile sosyal, kültürel ve ekonomik çalışmalarda bulunuyoruz. Türkiye’deki girişimcilerin dış ticaret ihracatında onlara destekçi olmak istiyoruz. Düsseldorf NRW Eyaletinin başkenti. Fuar Merkezi aynı zamanda . Şehirlerin birbirlerine yakın olması büyük avantaj.Çok güzel  sektörel fuarlar var. İhracatçılarımız bu fuarlara katılırken ATİK ile birlikte win - win workshop proğramlarına katılmaları için fırsatlar sünüyoruz . Bizler bu konu da lojistik ve İşbirliği çerçevesinde elimizden gelen her türlü desteği Genel Başkanlığımızın talimatları doğrultusunda gereken ilgi ve alakayı girişimci üyelerimize gösteririz.

Genel Başkanımız Aziz ŞAHİN ile birlikte çalışmak bizlere vizyon ve ticari fırsatlar sağlayacaktır. 

ATİK Genel Başkanımız Aziz ŞAHİN’de 2019-2039 Yılları arası çalışma takvimizde hangi ülkelerde olacağımız bellidir. Kısa, Orta ve Uzun vade de proğramlarımız hazırdır. 25-26 Haziran 2019 tarihlerinde Romanya Bükreş Ekonomi Formumuz ve Kardeş Şehirler  Protokolümüz vardır. 

ATİK Yönetim Kurulu Üyemiz Hüseyin  AYDOĞDU’nun bizleri ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder , çalışmalarında başarılar dileriz.

Aysun ORTAKARA

ATİK Basın İlişkileri Koordinatörü

 

Solingen ATiK Tanıtım Videosu
Solingen Almanya ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.