>>>Yunanistan Kavala da ATİK - Kavala Ticaret Odası Uluslararası Ekonomi Forumu İkili İş Görüşmeleri Ve Ödül Töreni Yunanistan Kavala Ticaret Odası , Kavala Expo İşbirliği Protokolü ekte isimleri ve ünvanları bulunan iş insanlarımızla Yapıldı . .... >> >>>AB dönem Başkanlığı Romanya Bükreş de ATİK Uluslararası Ekonomi Forumu İkili İş Görüşmeleri ve Kardeş Şehirler İşbirliği Ödül Törenleri ATİK Üst Kurul Riyasetlerinde Rin Hotels Brüksel Salonunda gerçekleştirildi. .... >> >>>ATİK Business Club Üyesi Firmalar .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
Profesyonel boksör Yaser YÜKSEL Dortmund ATiK Başkanımız Nafiye AYBAR ve Dortmund ATİK Başkan Yardımcısı Furkan AYBAR ‘ı ziyaret etti.

Ziyarette Türk sporcuların Almanyadaki gelecegi ve İş dünyasıyla bağlantıları konuşuldu. 

Dortmund ATİK Başkanımız Nafiye AYBAR  “Milli Boksör Yaser YÜKSEL Uluslararası turnuvalar ve dövüşlere katılmaktadır. Başarılı boksörün hedefi ise dünya şampiyonluğudur. 

Hedefine ulaşmak için,aile babasi olan Yaser YÜKSEL  günde iki antremana çıkıyor ve çok sıkı çalışıyor. En büyük hayali, bir gün boks dünyasinin zirvesinde Türk bayrağını dalgalandırmaktır” dedi.

 

Aysun ORTAKARA 

ATİK Basın Koordinatörü

Solingen ATiK Tanıtım Videosu
Solingen Almanya ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.