>>>Yunanistan Kavala da ATİK - Kavala Ticaret Odası Uluslararası Ekonomi Forumu İkili İş Görüşmeleri Ve Ödül Töreni Yunanistan Kavala Ticaret Odası , Kavala Expo İşbirliği Protokolü ekte isimleri ve ünvanları bulunan iş insanlarımızla Yapıldı . .... >> >>>AB dönem Başkanlığı Romanya Bükreş de ATİK Uluslararası Ekonomi Forumu İkili İş Görüşmeleri ve Kardeş Şehirler İşbirliği Ödül Törenleri ATİK Üst Kurul Riyasetlerinde Rin Hotels Brüksel Salonunda gerçekleştirildi. .... >> >>>ATİK Business Club Üyesi Firmalar .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
ATİK Genel Başkanı Aziz ŞAHİN ‘in Başkanlığında yapılan Üst Kurul toplantısı ile Almanya Dortmund ATİK Başkanı Nafiye AYBAR oldu.

Dortmund ATİKBaşkanı Nafiye AYBAR ,  Dortmund ATİK Yönetim Kurulu Üyeleri Oya AKSOY, Dr. Ahmed Emara ZIDAN , Sezai İNAN ve Dortmund ATİK Başkan Yardımcısı Furkan AYBAR Yönetimi  ile olarak Almanya ATİK Üst Kurul Üyeleri ATİK Genel Başkan Yardımcıları Bünyamin TÜRKSOY , Metin GÜNERHAN, Berlin ATİK Başkanı Aslı AVCI Üst Kurulu ile kuruldu.

dortmund.atikuemp.com

dortmund@atikuemp.com

Uluslararası alanda işbirliğine yerel yönetimler üzerinden daha da katkı sağlanması Dortmund’da ve Dünyanın farklı Ülkelerinde yaşayan Dortmundluları  bir araya getirerek kültürel, sosyal, turizm ve ekonomik alanlarda köprü olacak Dortmund ATİK Ticaret ve İşbirliği Konseyi hayırlı olsun.

Saygılarımla,

Erkan AKGÜN 

ATİK Genel Başkan Yardımcısı

 

 

Solingen ATiK Tanıtım Videosu
Solingen Almanya ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.