ATİK BUSİNESS CLUB ÜYESİ FİRMALARIMIZ .... >> ATİK BUSİNESS CLUB ÜYESİ FİRMALARIMIZ .... >> ATİK BUSİNESS CLUB ÜYESİ FİRMALARIMIZ .... >> ATİK BUSİNESS CLUB ÜYESİ FİRMALARIMIZ .... >> ATİK BUSİNESS CLUB ÜYESİ FİRMALARIMIZ .... >> ATİK BUSİNESS CLUB ÜYESİ FİRMALARIMIZ .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
ATiK İletişim
 ATİK 
Trade and Cooperation Council
 
47 Am Zehnthof
45307 Essen - Deutschland   
Tel : + 49 163 335 83 31 
WhatsApp : + 49 163 335 83 31 

ATİK 53 Ülke ve Ülkelerin Kendi Şehirlerinde 2019-2030 Ekonomi Forumları ile 1 Milyar Üzerinde Ticaret Hacmi Hedef Vizyonu ile Sizlerle

ATİK at your service in 53 countries and 147 representative around the world with over 1 billion Euro trade volume.

 

Dünyada Kurulmuş olan ATİK Ülkeleri:

ATİK Offices Founded around the World:

Turkey ATİK
 
www.turkiye.atikuemp.com
 
turkiye@atikuemp.com
 
Germany ATİK
 
www.germany.atikuemp.com
 
deutschland@atikuemp.com

Poland ATİK

www.poland.atikuemp.com
 
poland@atikuemp.com

France ATİK 

www.france.atikuemp.com
 
france@atikuemp.com

India ATİK

www.india.atikuemp.com
 
india@atikuemp.com

China ATİK

www.china.atikuemp.com
 
china@atikuemp.com

Brazil ATİK

www.brasil.atikuemp.com
 
brasil@atikuemp.com

Romania ATİK

www.romania.atikuemp.com
 
romania@atikuemp.com

Saudi Arabia ATİK

www.saudiarabia.atikuemp.com
 
saudiarabia@atikuemp.com

South Africa ATİK

www.southafrica.atikuemp.com
 
southafrica@atikuemp.com

Bulgaria ATİK

www.bulgaria.atikuemp.com
 
bulgaria@atikuemp.com

Swedish ATİK

www.sverige.atikuemp.com
 
sverige@atikuemp.com

Irania  ATİK

www.iran.atikuemp.com
 
iran@atikuemp.com

Oman ATİK 

www.oman.atikuemp.com
 
oman@atikuemp.com

Ethiopia ATİK

www.ethiopian.atikuemp.com
 
ethiopian@atikuemp.com

Russia ATİK 

www.rusya.atikuemp.com
 
rusya@atikuemp.com

Finland ATİK

www.finland.atikuemp.com
 
finland@atikuemp.com
 

Bosnia- Hersek ATİK 

www.bosnia.atikuemp.com
 
bosnia@atikuemp.com

Kosovo ATİK

www.kosovo.atikuemp.com
 
kosovo@atikuemp.com

Macedonia ATİK

www.macedonia.atikuemp.com
 
macedonia@atikuemp.com

Albania ATİK

www.albania.atikuemp.com
 
albania@atikuemp.com

Serbia ATİK

www.serbia.atikuemp.com
 
serbia@atikuemp.com
 
Greece ATİK
www.greece.atikuemp.com
 
greece@atikuemp.com

Montenegro ATİK

www.montenegro.atikuemp.com
 
montenegro@atikuemp.com

Slovenia ATİK

www.slovenia.atikuemp.com
 
slovenia@atikuemp.com

Croatia ATİK

www.croatia.atikuemp.com
 
croatia@atikuemp.com

USA ATİK

www.usa.atikuemp.com
 
usa@atikuemp.com

England ATİK

www.england.atikuemp.com
 
england@atikuemp.com

Malaysia ATİK

www.malaysia.atikuemp.com
 
malaysia@atikuemp.com

Philippines ATİK

www.pilipinas.atikuemp.com
 
pilipinas@atikuemp.com

Azarbaijan ATİK

www.azerbaijan.atikuemp.com
 
azerbaijan@atikuemp.com
 

Italy ATİK

www.italy.atikuemp.com

italy@atikuemp.com

Vietnam ATİK 

www.atikvietnam.atikuemp.com

vietnam@atikuemp.com

Dünyanın Çeşitli Ülkelerinde Kurulan ATİK Şehirleri:    

ATİK Cities in Many Countries:

Dortmund ATİK-Germany 

www.dortmund.atikuemp.com 

dortmund@atikuemp.com

Berlin ATİK-Germany 

www.berlin.atikuemp.com 
 
berlin@atikuemp.com

Münich ATİK-Germany

www.munchen.atikuemp.com
 
munchen@atikuemp.com

Los Angeles ATİK USA

www.losangeles.atikuemp.com
 
losangeles@atikuemp.com

Manchester ATİK-England

www.manchester.atikuemp.com
 
manchester@atikuemp.com

Riyath ATİK-Saudi Arabia

www.riyath.atikuemp.com
 
riyath@atikuemp.com

Delhi ATİK-India

www.delhi.atikuemp.com
 
delhi@atikuemp.com

Addisababa ATİK-Etiyopya 

www.addisababa.atikuemp.com
 
addisababa@atikuemp.com

Hyvinkaa ATİK-Finland

www.hyvinkaa.atikuemp.com
 
hyvinkaa@atikuemp.com
 
 
Helsinki ATİK- Finland
 
www.helsinki.atikuemp.com
 
helsinki@atikuemp.com

Tahran ATİK-Iran 

www.tehran.atikuemp.com
 
tehran@atikuemp.com

 

 

 

ATiK Tanıtım Videosu
Avrupa Ticaret ve İşbirliği Konseyi ATİK internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.